Praūžė kasmetinis 3×3 krepšinio turnyras KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto Dekanės taurei laimėti

Svarbiausios | 2015-04-29

2015-ųjų metų balandžio 17 dieną KTU Cheminės technologijos fakulteto krepšinio salėje praūžė kasmetinis 3×3 krepšinio turnyras KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto Dekanės taurei laimėti. Krepšinio šventę palaikė prekybos ir pramogų sostinė Akropolis.

Renginio metu vyko ne tik grupių varžybos bei atkrentamosios, bet ir įvairūs žaidimai: snaiperio konkursas, metimo iš vidurio rungtis bei „Taikliųjų žvaigždžių“ žaidimas, kuris paremtas NBA visų žvaigždių savaitgalio Shooting Stars Challenge žaidimo formatu. 3×3 krepšinio varžybų nugalėtojais tapo be pralaimėjimo kartėlio žengę „KĖGLIAI“ (Ovidijus Stropus, Aurimas Miliūnas, Tadas Brazdauskis), kurie finalo rungtynėse įveikė komandą „sasha song – pasiklydęs žmogus“(Laurynas Ribakas, Edvinas Albrektas, Rimgaudas Manionis).  Trečiąją vietą iškovojo ekipa „Trys su NESPORTINE“(Titas Gudonavičius, Raminta Jutaitė, Tomas Slavinskas), įrodę pranašumą prieš „IZI MANI“(Jonas Jacunskas, Vaidotas Valys, Gabrielius Butkus).

Dalyviams ir prizininkams apdovanojimus bei padėkas įteikė KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanė Jurgita Šiugždinienė.